Strona głównaZ życia diecezji 25-lecie Rodziny Przyjaciół Seminarium Koszalińskiego

25-lecie Rodziny Przyjaciół Seminarium Koszalińskiego

Uroczystości jubileuszowe odbyły się 23 marca w koszalińskim seminarium. Mszy św. w kaplicy seminaryjnej przewodniczył bp Edward Dajczak.

Spotkanie rozpoczęło się modlitwą różańcową w intencji powołań. Mszy św. w kaplicy seminaryjnej przewodniczył bp Edward Dajczak. Po obiedzie, uczestnicy spotkania wzięli udział w koncercie ewangelizacyjnym w wykonaniu słupskiego zespołu Yam Kinneret.

W auli seminaryjnej, swoim świadectwem o roli RPSK w życiu księdza, podzielił się ks. Krzysztof Kowal, obecnie proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Pile, a kiedyś prefekt i opiekun RPSK.

Bp Edward Dajczak podziękował członkom RPSK za ich zaangażowanie na rzecz seminarium:

/files/media/pliki/bpED_rpsk2019.mp3

Relacja Gościa Niedzielnego TUTAJ