Zaproszenia

Strona głównaZaproszenia 8. Diecezjalny Dzień Dziecka - 28 maja

8. Diecezjalny Dzień Dziecka - 28 maja

28 maja (sobota) zapraszamy do Skrzatusza wszystkie dzieci ze szkół podstawowych diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej na 8. Diecezjalny Dzień Dziecka.

Tegoroczne spotkanie pt. "Urodziny u mamy" wpisuje się w świętowanie jubileuszu naszej diecezji. Do wspólnego pielgrzymowania zaproszone są również dzieci ze Szkolnych Kół Caritas.

Program spotkania:

11.00 - rozpoczęcie spotkania, zawiązanie wspólnoty i radosny śpiew (Diakonia Muzyczna ks. Arkadiusza Oslisloka)
11.30 - "Urodziny u Mamy" - katecheza dla dzieci
12.00 - wprowadzenie Piety i Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa
13.30 - tort urodzinowy, dmuchańce, zabawy, malowanie, pokazy i inne atrakcje

W tym roku prosimy dzieci o podjęcie wyzwania zrobienia 50 dobrych uczynków, które przywiozą ze sobą do Skrzatusza, jako prezent dla Matki Bożej.