Duszpasterstwo Młodzieży

Strona głównaDuszpasterstwo Młodzieży Adwentowe Czuwania Młodych 2018

Adwentowe Czuwania Młodych 2018

Odbędą się w ośmiu miejscowościach. Pierwsze - 7 grudnia w Szczecinku, ostatnie - 22 grudnia w odnowionej katedrze.

Na każdym z czuwań obecny będzie któryś z biskupów. Za oprawę muzyczną w większości miejsc odpowiada diakonia "Tyle dobrego" pod kierunkiem ks. Arkadiusza Oslisloka. Tegoroczne hasło czuwań: "Spotkać Jezusa".

Harmonogram:

• 7.12. (piątek) godz. 19.00 - Szczecinek (kościół pw. Narodzenia NMP)
  • 8.12. (sobota) godz. 19.00 - Złocieniec (kościół pw. Wniebowzięcia NMP)
  • 14.12. (piątek) godz. 19.00 - Piła (kościół pw. NMP Wspomożenia Wiernych); Miastko (kościół pw. NMP Wspomożenia Wiernych)
  • 15.12. (sobota) godz. 19.00 - Słupsk (kościół pw. NMP Królowej Różańca Świętego); Świdwin (kościół pw. MB Nieustającej Pomocy)
  • 21.12. (piątek) godz. 20.00 - Kołobrzeg (bazylika)
  • 22.12. (sobota) godz. 19.00 - Koszalin (katedra)