Duszpasterstwo Młodzieży

Adwentowe Czuwania Młodych 2019

Odbędą się w ośmiu miejscowościach. Pierwsze - 6 grudnia w Szczecinku, ostatnie - 21 grudnia w koszalińskiej katedrze.

Na każdym z czuwań obecny będzie któryś z biskupów. Tegoroczne hasło adwentowych spotkań to: "Drzewo Życia". Jest ono nawiązaniem do nowego programu duszpasterskiego Kościoła w Polsce na lata 2019-2022. Program, którego realizacja rozpocznie się w pierwszą niedzielę Adwentu, w całości poświęcony będzie Eucharystii.

Harmonogram czuwań:

• 6 grudnia (piątek), godz. 19 - Szczecinek (kościół pw. Narodzenia NMP)

• 7 grudnia (sobota), godz. 19 - Złocieniec (kościół pw. Wniebowzięcia NMP)

• 13 grudnia (piątek), godz. 19 - Piła (kościół pw. NMP Wspomożenia Wiernych) oraz Miastko (kościół pw. NMP Wspomożenia Wiernych)

• 14 grudnia (sobota),  godz. 19 - Ustka (kościół pw. Najświętszego Zbawiciela) oraz godz. 20 Kołobrzeg (bazylika)

• 20 grudnia (piątek,) godz. 19 - Słupsk (kościół pw. NMP Królowej Różańca)

• 21 grudnia (sobota), godz. 19 - Koszalin (katedra)