Zaproszenia

Strona głównaZaproszenia Biblijne dni skupienia o Kościele

Biblijne dni skupienia o Kościele

Biblijny dzień skupienia poświęcony tematowi Kościoła w Piśmie Świętym odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie 27-28 kwietnia 2019 roku.

Rozpocznie się w sobotę o godz. 12:30 i zakończy w niedzielę około godz. 13:30.

Należy przywieźć ze sobą Pismo Święte i materiały do notowania.

Koszt dnia skupienia wynosi 100 zł.

Zapisy do 23 kwietnia 2019 roku na adres: biblista@op.pl.

Dzień skupienia jest również spotkaniem formacyjnym dla lektorek i lektorów, którzy po ukończeniu Diecezjalnej Szkoły Lektora w latach 2012-2018 otrzymali błogosławieństwo biskupa do pełnienia tej funkcji oraz dla mężczyzn, którzy w roku 2014 otrzymali posługę lektoratu. Spotkanie dla tych osób rozpocznie się w sobotę o godz. 11:30.