„LITURGIA, szczególnie eucharystyczna, jest uprzywilejowanym miejscem spotkania z Chrystusem w Duchu Świętym, znakiem objawiającym i urzeczywistniającym tajemnicę Kościoła - wspólnoty oraz źródłem i szczytem jego życia; dlatego chcę zawsze jak najpełniej w niej uczestniczyć, a moim zaszczytem i radością jest służba w zgromadzeniu liturgicznym według zaleceń soborowej odnowy liturgii.”

(Drogowskazy Nowego Człowieka)

Członkowie Diakonii Liturgicznej swoją służbą troszczą się o przygotowanie i piękne przeżycie liturgii.

Moderator:

ks. Piotr Pękul