Zaproszenia

Strona głównaZaproszenia Diecezjalna Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych

Diecezjalna Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych

Pielgrzymka do Skrzatusza odbędzie się 19 czerwca. Zaproszenie w roli gościa specjalnego przyjął ksiądz Tomasz Kancelarczyk, prezes, pomysłodawca i twarz Fundacji Małych Stópek, organizator Marszy Dla Życia w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

Caritas organizuje specjalne autokary dla uczestników pielgrzymki na trasie: Słupsk – Miastko – Skrzatusz; Koszalin – Bobolice – Szczecinek – Skrzatusz; Piła – Skrzatusz; Kołobrzeg – Białogard – Skrzatusz.

Plan pielgrzymki:
10.00 – rejestracja pielgrzymów
10.30 – zawiązanie wspólnoty
- konferencja, modlitwa o uzdrowienie
12.30 – Eucharystia
- posiłek
- na zakończenie pielgrzymki, modlitwa zawierzenia NMP.

Szczegółowe informacje zostały przesłane do parafii i każdej placówki zajmującej się osobami niepełnosprawnymi. Zapisy są przyjmowane do 14 czerwca.

Więcej informacji udziela Paulina Kaźmierczak, e-mail: pkazmierczak@caritas.pl lub tel.: 94 342 36 90.