Duszpasterstwo Rodzin

Emmanuel

Wspólnota Emmanuel obecna jest dziś na wszystkich kontynentach. Jej członkowie to osoby wszystkich stanów - małżeństwa, młodzi, księża, osoby konsekrowane i osoby samotne. Link do strony wspólnoty TUTAJ.

W Polsce Wspólnota istnieje w kilku ośrodkach (Warszawa, Kraków, Gliwice, Szczecin, Koszalin, Poznań, Lublin, Piła, Pleszew, Żnin).

Wspólnota jest powołaniem do życia w świecie. Dlatego też zaangażowana jest w wiele misji ewangelizacyjnych, często realizowanych na prośbę lokalnych Kościołów, jak również Kościoła powszechnego. Wyraża się to przez prowadzenie parafii i ośrodków ewangelizacyjnych w diecezjach, jak i przez różnego rodzaju inicjatywy apostolskie na całym świecie.

Odpowiedzialnymi za wspólnotę w Koszalinie są Karolina i Piotr Grandowie, tel. 509 229 996 (Karolina).