Synod diecezjalny

Strona głównaSynod diecezjalny Aktualności Jesienne dni skupienia dla zespołów synodalnych

Jesienne dni skupienia dla zespołów synodalnych

Członkowie parafialnych i pozaparafialnych zespołów synodalnych zaproszeni są do udziału w dniach skupienia, które odbędą się we wszystkie soboty października 2018 roku.

Termin i miejsce dnia skupienia można dowolnie wybrać spośród następujących propozycji:

• 6 października 2018 roku - Wyższe Seminarium Duchowne w Koszalinie,
  • 13 października 2018 roku - Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu,
  • 20 października 2018 roku - Sanktuarium św. Józefa Oblubieńca NMP w Słupsku,
  • 27 października 2018 roku - Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu.

Każdy dzień skupienia rozpocznie się o godz. 10:00, a zakończy około godz. 13:30. Na pokrycie kosztów jego organizacji będą przeznaczone dobrowolne ofiary złożone podczas Mszy.

Obowiązkowego zgłoszenia na dni skupienia będą dokonywali tylko i wyłącznie sekretarze zespołów synodalnych. Trzeba w nim podać: wybrany termin dnia skupienia, parafię i liczbę uczestników (bez imion i nazwisk).

Przyjmowanie zgłoszeń pocztą elektroniczną na adres: synod@koszalin.opoka.org.pl rozpocznie się 10 września 2018 roku, a zakończy 5 dni przed wybranym terminem dnia skupienia.