Trwa ładowanie...

Szukaj

Synod diecezjalny

Kalendarium synodalne 2019

3.01.2019 - Spotkanie synodalne bp. Edwarda Dajczaka z kapłanami z dekanatu Szczecinek w Parafii pw. Narodzenia NMP w Szczecinku.

4.01.2019 - Spotkanie synodalne bp. Edwarda Dajczaka z kapłanami z dekanatu Drawsko Pomorskie w Parafii pw. Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa w Drawsku Pomorskim.

5.01.2019 - Spotkanie synodalne bp. Edwarda Dajczaka z kapłanami z dekanatu Barwice w Parafii pw. św. Stefana w Barwicach.

5.01.2019 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Gościno w Parafii pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Dygowie prowadzone przez ks. Radosława Mazura. więcej

5.01.2019 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Miastko w Parafii pw. Narodzenia NMP w Koczale prowadzone przez ks. Wojciecha Wójtowicza. więcej

5.01.2019 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Sławno w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Sławnie prowadzone przez ks. Dariusza Wypycha. więcej

5.01.2019 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Słupsk Wschód w Parafii pw. św. Jacka w Słupsku prowadzone przez ks. Tomasza Tomaszewskiego. więcej

7.01.2019 - Spotkanie synodalne bp. Edwarda Dajczaka z kapłanami z dekanatu Połczyn-Zdrój w Parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Połczynie-Zdroju.

12.01.2019 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Czarne w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Czarnem prowadzone przez ks. Grzegorza Szewczaka. więcej

12.01.2019 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Słupsk Zachód w Parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Słupsku prowadzone przez ks. Tomasza Tomaszewskiego. więcej

12.01.2019 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Świdwin prowadzone przez ks. Kazimierza Dullaka. więcej

12.01.2019 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Ustka w Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Duninowie prowadzone przez ks. Piotra Wieteskę. więcej

13.01.2019 - Niedziela synodalna w Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Pile z udziałem ks. Tomasza Tomaszewskiego.

18-20.01.2019 - Rekolekcje dla zespołów synodalnych w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie prowadzone przez ks. Wojciecha Wójtowicza. więcej

21.01.2019 - Dziesiąte posiedzenie Komisji głównej.

25-27.01.2019 - Rekolekcje dla zespołów synodalnych w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu prowadzone przez bp. Edwarda Dajczaka. więcej

02.2019 - Ósme zebranie parafialnych zespołów synodalnych. więcej

3.02.2019 - Niedziela synodalna w kościele rektoralnym pw. Niepokalanego Poczęcia NMP przy Domu Księży Emerytów w Kołobrzegu z udziałem ks. Tomasza Tomaszewskiego. więcej

12.02.2019 - Szóste posiedzenie Komisji ds. historycznych.

20.02.2019 - Trzecie posiedzenie Komisji ds. małżeństw i rodzin.

20.02.2019 - Ósme posiedzenie Komisji ds. duszpasterstwa i nowej ewangelizacji.

23.02.2019 - Dziesiąte posiedzenie Komisji ds. kultu Bożego.

1.03.2019 - Trzecie posiedzenie Komisji ds. młodych.

1-3.03.2019 - Rekolekcje dla zespołów synodalnych w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu prowadzone przez bp. Edwarda Dajczaka. więcej

4.03.2019 - Siódme posiedzenie Komisji ds. duchowieństwa.

5.03.2019 - Jedenaste posiedzenie Komisji głównej.

8-10.03.2019 - Rekolekcje dla zespołów synodalnych w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie prowadzone przez ks. Wojciecha Wójtowicza. więcej

11.03.2019 - Piąte posiedzenie Komisji ds. mediów.

13.03.2019 - Czwarte posiedzenie Komisji ds. małżeństw i rodzin.

22.03.2019 - Jedenaste posiedzenie Komisji ds. kultu Bożego.

22-24.03.2019 - Rekolekcje dla mężczyzn (nie tylko) z zespołów synodalnych w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie prowadzone przez ks. Tomasza Tomaszewskiego wraz z grupą mężczyzn. więcej

28.03.2019 - Szóste posiedzenie Komisji ds. katechizacji.

30.03.2019 - Dzień skupienia dla komisji synodalnych w Wyższym Seminarium Duchownym i w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie prowadzony przez bp. Edwarda Dajczaka. więcej

30.03.2019 - Trzecie posiedzenie Komisji ds. administracyjnych.

30.03.2019 - Trzecie posiedzenie Komisji ds. ekonomicznych.

04.2019 - Dziewiąte zebranie parafialnych zespołów synodalnych. więcej

26.04.2019 - Czwarte posiedzenie Komisji ds. młodych.

6.05.2019 - Szóste posiedzenie Komisji ds. wiernych świeckich.

9.05.2019 - Dwunaste posiedzenie Komisji głównej z udziałem przewodniczących komisji tematycznych. więcej

12.05.2019 - Błogosławieństwo członków zespołów synodalnych na zakończenie Diecezjalnego Studium Formacyjnego dla Świeckich 2018/2019. więcej

13.05.2019 - Siódme posiedzenie Komisji ds. historycznych.

15.05.2019 - Piąte posiedzenie Komisji ds. małżeństw i rodzin.

19.05.2019 - Niedziela synodalna w Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Lipiu z udziałem ks. Tomasza Tomaszewskiego.

22.05.2019 - Dziewiąte posiedzenie Komisji ds. duszpasterstwa i nowej ewangelizacji.

24-26.05.2019 - Rekolekcje dla zespołów synodalnych w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie prowadzone przez ks. Wojciecha Wójtowicza. więcej

29.05.2019 - Przedstawienie przez ks. Tomasza Tomaszewskiego aktualnych spraw związanych z synodem podczas spotkania biskupów i kapłanów z instytucji diecezjalnych w domu biskupim w Koszalinie.

06.2019 - Dziesiąte zebranie parafialnych zespołów synodalnych. więcej

9.06.2019 - Niedziela synodalna w Parafii pw. św. Jana Kantego w Słupsku z udziałem ks. Tomasza Tomaszewskiego.

10.06.2019 - Czwarte posiedzenie Komisji ds. ekonomicznych.

12.06.2019 - Szóste posiedzenie Komisji ds. małżeństw i rodzin.

18.06.2019 - Siódme posiedzenie Komisji ds. katechizacji.

24-27.06.2019 - Rekolekcje synodalne dla kapłanów w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie prowadzone przez o. Remigiusza Recława SJ.

19-22.08.2019 - Rekolekcje synodalne dla kapłanów w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu prowadzone przez o. Remigiusza Recława SJ.

4.09.2019 - Siódme posiedzenie Komisji ds. małżeństw i rodzin.

19.09.2019 - Trzynaste posiedzenie Komisji głównej.

23-26.09.2019 - Rekolekcje synodalne dla kapłanów w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie prowadzone przez ks. Grzegorza Strzelczyka.

28.09.2019 - Dzień skupienia dla zespołów synodalnych w Parafii pw. Ducha Świętego w Szczecinku prowadzony przez ks. Jarosława Kwietnia. więcej

10.2019 - Jedenaste zebranie parafialnych zespołów synodalnych.

5.10.2019 - Dzień skupienia dla zespołów synodalnych w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu prowadzony przez ks. Jarosława Kwietnia. więcej

12.10.2019 - Dzień skupienia dla zespołów synodalnych w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie prowadzony przez ks. Jarosława Kwietnia. więcej

19.10.2019 - Dzień skupienia dla zespołów synodalnych w Sanktuarium św. Józefa Oblubieńca NMP w Słupsku prowadzony przez ks. Piotra Pękula. więcej

26.10.2019 - Dzień skupienia dla zespołów synodalnych w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu prowadzony przez ks. Piotra Pękula. więcej

25-28.11.2019 - Rekolekcje synodalne dla kapłanów w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie prowadzone przez ks. Grzegorza Strzelczyka.

II Synod Diecezjalny

Chcę Was posłuchać?
Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x