3.06.2021 (czwartek)
Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk

Biskupi będą obecni na procesjach w Koszalinie, Kołobrzegu i Słupsku.

KOSZALIN

Procesja wyruszy z katedry po Mszy św. o godz. 10.00. Uroczystości przewodniczy bp Krzysztof Włodarczyk. Trasa procesji: ul. Kard. S. Wyszyńskiego, ul. Andersa, Pl. Zwycięstwa, ul. Zwycięstwa, Pl. Wolności, Rynek Staromiejski.

KOŁOBRZEG

Procesja wyruszy z bazyliki po Mszy św. o godz. 10.00. Uroczystości przewodniczy bp Edward Dajczak. Procesja przejedzie ulicami parafii konkatedralnej.

SŁUPSK

Bp Krzysztof Zadarko weźmie udział w procesji przy parafii Mariackiej. Rozpocznie się ona po Mszy św. o godz. 13.00 i przejdzie wokół kościoła.

II Synod Diecezjalny