Strona głównaKalendariumRekolekcje biblijne: ?Będę Cię Panie chwalił!?

Rekolekcje biblijne: ?Będę Cię Panie chwalił!?

05-07.01.2018 (piątek-niedziela)
Dom Pielgrzyma przy Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu

Weekendowe spotkanie ze Słowem Bożym poprowadzi redaktor portalu Orygenes ks. Mateusz Wyrzykowski wraz z Siostrami Uczennicami Krzyża.

Król Dawid – pasterz i król… biblijny wzór postępowania i grzesznik… człowiek całkowicie ufający Bogu i ciągle o tym zapominający… nic nie znaczący młodzieniec i król Izraela, którego dokonania wspominano przez wieki.  Pierwsza i Druga Księga Samuela opisują historię prostego pasterza Dawida, który przez Boga został wybrany na króla nad Izraelem. W jego życiu, jak w życiu każdego z nas, przeplatają się momenty niesamowitego zaufania Bogu i oddalenie się od Niego. Rekolekcje będą połączone z modlitwą najpiękniejszymi Psalmami.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres lub telefon:

e-mail: dompielgrzyma42@gmail.com

II Synod Diecezjalny