Strona głównaKalendariumDiecezjalna Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych

Diecezjalna Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych

19.06.2018 (wtorek)
Skrzatusz

Gościem specjalnym pielgrzymki będzie ksiądz Tomasz Kancelarczyk, prezes, pomysłodawca i twarz Fundacji Małych Stópek, organizator Marszy dla życia w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

Informujemy, że Caritas organizuje specjalne autokary dla uczestników pielgrzymki na trasie: Słupsk – Miastko – Skrzatusz; Koszalin – Bobolice – Szczecinek – Skrzatusz; Piła – Skrzatusz; Kołobrzeg – Białogard – Skrzatusz.

Plan pielgrzymki:

• 10.00 – rejestracja pielgrzymów
  • 10.30 – zawiązanie wspólnoty, konferencja, modlitwa o uzdrowienie
  • 12.30 – Eucharystia

- posiłek
- na zakończenie pielgrzymki, modlitwa zawierzenia NMP

Szczegółowe informacje zostały przesłane do parafii i każdej placówki zajmującej się osobami niepełnosprawnymi. Zapisy przyjmowane są do 14 czerwca br. Więcej informacji udziela Paulina Kaźmierczak, e-mail: pkazmierczak@caritas.pl bądź tel.: 94 342 36 90.

II Synod Diecezjalny