Kalendarium

Strona głównaKalendariumKościół w Piśmie Świętym I - biblijny dzień skupienia i formacja lektorów

Kościół w Piśmie Świętym I - biblijny dzień skupienia i formacja lektorów

24-25.11.2018 (sobota-niedziela)
Centrum Edukacyjno-Formacyjne w Koszalinie

Biblijny dzień skupienia rozpocznie się w sobotę o godz. 12:30, a zakończy w niedzielę około godz. 13:30.

Należy przywieźć ze sobą Pismo Święte i materiały do notowania.

Koszt dnia skupienia wynosi 100 zł.

Zapisy do 20 listopada 2018 roku na adres: biblista@op.pl.

Dzień skupienia jest również spotkaniem formacyjnym dla lektorek i lektorów, którzy po ukończeniu Diecezjalnej Szkoły Lektora w latach 2012-2018 otrzymali błogosławieństwo biskupa do pełnienia tej funkcji, oraz dla mężczyzn, którzy w roku 2014 otrzymali posługę lektoratu. Spotkanie dla tych osób rozpocznie się w sobotę o godz. 11:30.

II Synod Diecezjalny