Zaproszenia

Strona głównaZaproszenia Nabór słuchaczy do Diecezjalnego Studium Organistowskiego

Nabór słuchaczy do Diecezjalnego Studium Organistowskiego

Rozmowy kwalifikacyjne (przesłuchanie) nowych kandydatów odbędą się 29 września o godz. 10.00, w salach Studium (ul. Łużycka) w Koszalinie (przy parafii św. Józefa Rzemieślnika).

Obejmować one będą badanie słuchu muzycznego oraz rytmiki. Dla tych, którzy już grają na instrumencie - proponujemy wykonanie dowolnego utworu na fortepianie. Tych, którzy chcą kontynuować wykształcenie muzyczne, prosimy o zabranie ze sobą świadectw ze szkoły muzycznej. Prosimy też o dostarczenie dwóch zdjęć legitymacyjnych. Standardowo nauka trwa 3 lata i obejmuje spotkania 2 razy w miesiącu (soboty). Dla zaawansowanych czas ten może być krótszy.

Koszt miesięczny to 130 zł. Zajęcia trwają od października do czerwca.

Studium kończy uzyskanie dyplomu - m.in. gra podczas Mszy św. w katedrze koszalińskiej.

Wykaz przedmiotów, terminy zajęć oraz kontakt podany jest TUTAJ