Strona głównaZ życia diecezji Najnowszy numer "Gościa Niedzielnego"

Najnowszy numer "Gościa Niedzielnego"

Numer 11/2017 jest już w sprzedaży. W najbliższą niedzielę będzie dostępny w dystrybucji parafialnej. W numerze m.in. o trudnej walce o normalność europejskiej rodziny. Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna.

W dodatku diecezjalnym m.in.:

• Dający do myślenia reportaż o drobiazgach pełnych miłości, obowiązkowym śmiechu i wielkości prostych spraw, czyli o pełnych Bożego szaleństwa wolontariuszach poświęcających swój czas chorym i umierającym w hospicjum.
  • O tym, jak to możliwe, że Rok Miłosierdzia zakończył się kilka miesięcy temu, a w niektórych domach w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej wciąż trwa.
  • O niezwykłych odwiedzinach pewnego gościa, którego przyjazd zapowiada coś, czego w diecezji jeszcze nie było.