Strona głównaZ życia diecezji Najnowszy numer "Gościa Niedzielnego"

Najnowszy numer "Gościa Niedzielnego"

Numer 24/2017 jest już w sprzedaży. W niedzielę 18 czerwca do nabycia w dystrybucji parafialnej. W numerze m.in. o masowej emigracji zarobkowej obywateli Ukrainy, którzy coraz liczniej przybywają do Polski; jeszcze raz o znaczeniu orędzia fatimskiego; o milionach zamrożonych zarodków w Indiach.

W dodatku diecezjalnym m.in.:

- Rozmowa z aktorem Adamem Woronowiczem, odtwórcą roli ks. Jerzego Popiełuszki w filmie "Popiełuszko - wolność jest w nas", który był gościem spotkania "Gość na Plus" w Koszalinie.

- Poruszający reportaż z podstawówki w Gościnie, w której zorganizowano niecodzienną akcję na rzecz chorych na raka. Dzieci oddawały swoje włosy, z których zostaną zrobione peruki dla przechodzących chemioterapię.