Wydział Katechetyczny

Strona głównaWydział Katechetyczny Wydarzenia Noworoczne spotkanie katechetów

Noworoczne spotkanie katechetów

Katecheci z całej diecezji spotkali się w Wyższym Seminarium Duchownym. Do Koszalina przyjechało ponad 100 osób. Mszy św. rozpoczynającej spotkanie przewodniczył bp Krzysztof Włodarczyk.

Spotkania dla katechetów odbywają się na początku roku. Mają wymiar świąteczny, ale również formacyjny. Po wspólnej modlitwie oraz spotkaniu opłatkowym katecheci wysłuchali krótkiej konferencji w auli WSD wygłoszonej przez ks. dr. Remigiusza Szauera, diecezjalnego duszpasterza nauczycieli.

Spotkanie dla południowej części diecezji zaplanowano na 5 stycznia w Skrzatuszu.

Relacja Gościa Niedzielnego TUTAJ
Fotogaleria Gościa Niedzielnego TUTAJ