Strona głównaZ życia diecezji Nowy moderator diecezjalny Domowego Kościoła

Nowy moderator diecezjalny Domowego Kościoła

Decyzją bp. Edwarda Dajczaka został nim ks. Piotr Wieteska, ojciec duchowny w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie.

Ks. Piotr Wieteska święcenia kapłańskie przyjął w roku 1999. Od roku 2008 pełni funkcję ojca duchownego w koszalińskim seminarium. Jest też w diecezji misjonarzem miłosierdzia.

Domowy Kościół to rodzinna gałąź Ruchu Światło-Życie. Parą diecezjalną w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej od 1 września 2017 roku są Iwona i Paweł Sapowiczowie.

Więcej o zmianach w Domowym Kościele na stronie internetowej Ruchu Światło-Życie.