Duszpasterstwo Młodzieży

Strona głównaDuszpasterstwo Młodzieży Nasze projekty Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na Polach Lednickich

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na Polach Lednickich

3 czerwca (sobota) odbędzie się kolejne Ogólnopolskie Spotkanie Młodych w Lednicy. Diecezjalne duszpasterstwo młodzieży zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu. Podajemy miejsca, gdzie można zapisać się na wyjazd.

Kalisz Pomorski - ks. Piotr Śmiechura - e-mail: p.smiechura@o2.pl

Darłowo - o. Damian Basarab - zapisy w kancelarii lub zakrystii (kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej)

Ustka - s. Dominika Pac - tel. 512-764-064

Koszalin (katedra) - ks. Krzysztof Płuciennik - info na stronie katedrakoszalin.pl

Słupsk

- ks. Jacek Zdoliński (kościół pw. św. Maksymiliana Kolbe) - e-mail: zdojac@wp.pl;

- ks. Tomasz Wołoszynowski (kościół pw. św. Józefa) - tel. 502-671-551

Białogard (NSPJ) - ks. Bartosz Kuligowski - tel. 881-738-038

Piła (MB Wspomożenia Wiernych) - ks. Paweł Haraburda - e-mail: pawel.haraburda@gmail.com

Wałcz (św. Mikołaj) - ks. Andrzej Pawłowski - tel. 602-385-362