Słowo biskupa

Strona głównaSłowo biskupa Panel ?Chcę Was posłuchać! ? Kościół jest młody? (Skrzatusz 2018)

Panel ?Chcę Was posłuchać! ? Kościół jest młody? (Skrzatusz 2018)

Pod hasłem “Bóg jest młody” odbyło się Diecezjalne Spotkanie Młodych w sanktuarium Matki Bożej w Skrzatuszu. Około 5 tysięcy młodzieży z całej diecezji przybyło tu 15 września, by przez kilka godzin modlić się, bawić, a także zadać pytanie bp. Edwardowi Dajczakowi.

Zachęcamy do obejrzenia zapisu spotkania  „Chcę Was posłuchać! – Kościół jest młody” przygotowanego przez Dobre Media.

Młodzież zgromadzona w Skrzatuszu miała możliwość stawiania biskupowi Dajczakowi pytań także za pośrednictwem internetu. Młodzi chwycili więc za smartfony i słali pytania do czynnej od wielu miesięcy skrzynki na fanpage’u. W ciągu pierwszych kilku minut skrzynka zapełniła się dziesiątkami pytań.