Zaproszenia

Strona głównaZaproszenia Piesza Pielgrzymka Świętych Gór

Piesza Pielgrzymka Świętych Gór

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza duszpasterzy, siostry zakonne, osoby starsze, rodziny i młodzież na XIX Pieszą Pielgrzymkę Świętych Gór (z Góry Chełmskiej na Świętą Górę k/Polanowa), która odbędzie się w dniach 23-24 czerwca.

Pielgrzymka rozpocznie się Mszą Świętą sprawowaną 23 czerwca (sobota) na Górze Chełmskiej o godz. 12.00. Wieczorny apel pielgrzymkowy w kościele w Wyszewie o godz. 20.00.

Zakończenie pielgrzymowania w niedzielę po Mszy Świętej na Świętej Górze k/Polanowa o godz. 15.00.

Trasa pielgrzymki przebiega przez najpiękniejsze regiony naszej ziemi. Powrót z Polanowa będzie autokarem.

Wspólnie zaniesiemy nasze intencje, prośby i podziękowania do Maryi, Bramy Niebios.