Zaproszenia

Strona głównaZaproszenia Procesje Bożego Ciała z udziałem biskupów

Procesje Bożego Ciała z udziałem biskupów

Biskupi będą przewodniczyć Mszom świętym i procesjom w Koszalinie, Kołobrzegu i Słupsku.

W koszalińskiej katedrze Msza św. pod przewodnictwem bp. Edwarda Dajczaka rozpocznie się o godz. 9. Po niej wyruszy procesja w kierunku kościoła oo. franciszkanów.

W kołobrzeskiej bazylice Msza św. rozpoczynająca procesję pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Włodarczyka odprawiona zostanie o godz. 10.

W sanktuarium św. Józefa w Słupsku uroczystościom przewodniczyć będzie bp Krzysztof Zadarko. Msza św. rozpocznie się o godz. 10. Po niej z kościoła wyruszy procesja.