Radio Plus na najbliższą niedzielę

Strona głównaRadio Plus na najbliższą niedzielę

Radio Plus na najbliższą niedzielę

Radio Plus zaprasza na niedzielny program "Kościół, Wydarzenia, Komentarze". Oprócz podsumowania tygodnia, w programie znajdą się także inne ważne tematy. Będzie m.in. o tym, jak dobrze przeżyć Wielki Post.

Zapraszamy do wysłuchania krótkiej zapowiedzi:
/files/media/pliki/Radio Plus - 5 marca.mp3

"Kościół Wydarzenia Komentarze" - emisja w niedzielę 9.00-12.00 w Radiu Plus.

W programie będzie m.in. o tym, co nam przeszkadza, a co pomaga we właściwym przeżywaniu Wielkiego Postu. Czy szklany ekran zawsze rozprasza? O tym jakie proporcje ustawić, po co nam wyciszenie i jaką rolę może odegrać kino w przygotowaniu do Świąt Wielkiej Nocy. Weronika Kostrzewa porozmawia o tym z o. Markiem Kotyńskim - redemptorystą i filmoznawcą.

Po godzinie 10.00 w studiu znajdą się same kobiety, a rozmawiać będą o manifestacja tzw. manifach i postulatach, z jakimi maszerują w tym roku feministki. Gośćmi Radia Plus będą Karina Walinowicz z Ordo Iuris i Maria Lepak - żona i mama w stanie błogosławionym.

Na koniec - podsumowanie wydarzeń minionego tygodnia. Agnieszka Rybak i Juliusz Gałkowski sprawdzą, co z wolnymi niedzielami, o czym w liście na Wielki Post pisze kard. Kazimierz Nycz i co dotyczy nas, a co stojących na czele państwa. Wrócimy też do Mszy św. za Ojczyznę.

II Synod Diecezjalny