Strona głównaZ życia diecezji Rekolekcje dla doradców życia rodzinnego

Rekolekcje dla doradców życia rodzinnego

Odbywały się w koszalińskim CEF w dniach od 5 do 7 października. Wzięło w nich udział ok. 60 osób.

Rekolekcje odbyły się pod hasłem: "W mocy Ducha Świętego". Rozważania prowadził ks. dr. Dariusz Wypych, dyrektor Wydziału Katechetycznego w kurii biskupiej.

Po Mszy św. wieńczącej rekolekcje p. Justyna Nowak z parafii pw. św. Antoniego w Wałczu, nauczyciel NPR, otrzymała misję kanoniczną.

W diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej posługuje obecnie ok. 160 doradców życia rodzinnego.