Synod diecezjalny

Strona głównaSynod diecezjalny Aktualności Rekolekcje dla zespołów synodalnych

Rekolekcje dla zespołów synodalnych

W lutym, kwietniu i czerwcu 2018 roku odbędą się rekolekcje dla członków parafialnych i pozaparafialnych zespołów synodalnych.

Termin i miejsce rekolekcji można dowolnie wybrać spośród niżej podanych:

• 2-4 lutego 2018 roku w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu,
  • 16-18 lutego 2018 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie,
  • 13-15 kwietnia 2018 roku w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu,
  • 20-22 kwietnia 2018 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie,
  • 8-10 czerwca 2018 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie.

Rekolekcje w Skrzatuszu poprowadzi biskup koszalińsko-kołobrzeski Edward Dajczak, a te w Koszalinie – ks. Jarosław Kwiecień, wychowawca i wykładowca w Wyższym Seminarium Duchownym.

Rekolekcje będą się rozpoczynały w piątek o godz. 18:00 i kończyły w niedzielę około godz. 13:30. Ich koszt, wraz z noclegami i wyżywieniem, to 100 zł do wpłacenia po przyjeździe na rekolekcje.

Najpierw chętni do udziału w rekolekcjach będą się zgłaszali do sekretarza swojego zespołu synodalnego. Następnie to on dokona ich zbiorczego zgłoszenia w Sekretariacie Synodu, pocztą elektroniczną na adres: synod@koszalin.opoka.org.pl.

W zgłoszeniu należy podać: wybrany termin rekolekcji, parafię, imiona i nazwiska uczestników oraz ich numery telefonów.

Zapisy zakończą się na tydzień przed wybranym terminem rekolekcji lub wraz z wyczerpaniem ilości miejsc.