Zaproszenia

Strona głównaZaproszenia Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan

Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan

W tym roku odbywa się on pod hasłem "Dąż do sprawiedliwości". Słowa te zaczerpnięte są z Księgi Powtórzonego Prawa 16, 18-20.

Program Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej:

• 18.01. piątek, godz. 18.00 Msza święta o jedność chrześcijan w koszalińskiej katedrze. Przewodniczy bp Krzysztof Zadarko.
  • 19.01. sobota, godz. 18.00 Msza święta o jedność chrześcijan w parafii pw. św. Mikołaja w Wałczu.
  • 20.01. niedziela, godz. 17.00 Nabożeństwo ekumeniczne w parafii prawosławnej pw. Zaśnięcia Przenajświętszej Bogurodzicy w Koszalinie.
  • 25.01. piątek, godz. 18.00 Nabożeństwo ekumeniczne w parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Darłowie. Przewodniczy bp Krzysztof Włodarczyk.
  • 26.01. sobota, godz. 17.00 Akatyst ku czci Bogarodzicy na Świętej Górze Polanowskiej.
  • 27.01. niedziela, godz. 15.00 Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej, modlitwa o jedność chrześcijan pod przewodnictwem bp. Pawła Cieślika i kolędowanie w domu Sióstr Szensztackich.

Plakat w formacie jpg do pobrania TUTAJ