Strona głównaZ życia diecezji Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu komunalnym w Koszalinie

Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu komunalnym w Koszalinie

Liturgii Mszy św. oraz procesji żałobnej na cmentarzu w stolicy diecezji przewodniczył bp Krzysztof Włodarczyk.

Mszę św. koncelebrowali kapłani z dekanatu koszalińskiego. Biskup w homilii wyjaśniał zgromadzonym na cmentarzu wiernym, na czym polega istota świętości.

Obszerne fragmenty homilii biskupa do wysłuchania TUTAJ

W wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych w diecezji odbyły się wieczorne czuwania zwane Nocami Świętych oraz Bale Wszystkich Świętych.

Relacje "Gościa Niedzielnego" z Koszalina, Szczecinka, Kołobrzegu, Śmiechowa, Połczyna-Zdroju