Duszpasterstwo Młodzieży

Strona głównaDuszpasterstwo Młodzieży Nasze projekty V Diecezjalny Dzień Dziecka w Skrzatuszu

V Diecezjalny Dzień Dziecka w Skrzatuszu

27 maja (sobota) zapraszamy do Skrzatusza wszystkie dzieci ze szkół podstawowych diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej na V Diecezjalny Dzień Dziecka.

V Diecezjalny Dzień Dziecka - 27 maja 2017 - SKRZATUSZ - "Dobrzy jak chleb"

Tegorocznym hasłem pielgrzymki będzie zawołanie: "Dobrzy jak chleb", z którego znany jest św. Brat Albert. Do wspólnego pielgrzymowania zaproszone są również dzieci ze Szkolnych Kół Caritas.

10.30 - „Witajcie u Mamy!” - rejestracja grup i czas na odwiedzenie Sanktuarium

11.00 - zawiązanie wspólnoty i radosny śpiew (Diakonia Muzyczna ks. Arkadiusza Oslisloka)

11.20 - wprowadzenie piety i przywitanie dzieci przez bp. Edwarda Dajczaka

11.30 - „Jezus dobry jak chleb"- katecheza bp. Edwarda i adoracja Najświętszego Sakramentu