Duszpasterstwo Rodzin

Strona głównaDuszpasterstwo Rodzin Narzeczeni Weekend dla Narzeczonych - 10-12 maja 2024 (ONLINE)

Weekend dla Narzeczonych - 10-12 maja 2024 (ONLINE)

Rekolekcje dla Narzeczonych spełniają wymagania w zakresie katechez przedmałżeńskich. Najbliższe spotkanie odbędzie się formie zdalnej.

Uczestnicy – w swoich parach – mają możliwość pełniejszego poznania swoich cech osobowości i oczekiwań, a także ustalenia wspólnej hierarchii ważności spraw w życiu. Uczą się również jak rozwiązywać konflikty i jak budować autonomię swojego związku. Odkrywają czym jest naprawdę sakrament małżeństwa, rozpoznają miejsce wiary w swoim życiu. Dowiadują się podstawowych spraw z zakresu nauki Kościoła o małżeństwie i rodzinie.

Warsztaty kończą sie otrzymaniem zaświadczenia  które skłąda się w kancelarii parafialnej jako  przygotowanie do małżeństwa w zakresie katechez przedmałżeńskich i dnia skupienia. Uczestniczyć należy w całości programu i w parach.

Zgłoszenia: email zgloszenia.koszalin@spotkaniamalzenskie.pl lub tel. 600984248