Duszpasterstwo Młodzieży

Strona głównaDuszpasterstwo Młodzieży Nasze projekty Wielkopostne Czuwania Młodych 2018

Wielkopostne Czuwania Młodych 2018

Po raz 10. w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej odbędą się Wielkopostne Czuwania Młodych. Młodzież jest zaproszona do wspólnej modlitwy przy Krzyżu aż w jedenastu miastach. Tegoroczne spotkania noszą tytuł "Woda i Ogień".

Przedstawiamy harmonogram czuwań:

16 lutego (piątek), godz. 20.00 - Złocieniec, kościół pw. Wniebowzięcia NMP (dekanaty Drawsko Pom. i Mirosławiec)

17 lutego (sobota), godz. 20.00 - Połczyn Zdrój, kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP (dekanaty Połczyn Zdrój i Świdwin)

23 lutego (piątek), godz. 20.00 - Czarne, kościół pw. św. Józefa (dekanaty Czarne i Miastko)

24 lutego (sobota), godz. 20.00 - Białogard, kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa (dekanat Białogard)

2 marca (piątek), godz. 20.00 - Słupsk, kościół pw. NMP Królowej Różańca Świętego (dekanaty Słupsk Wsch. i Zach.)

3 marca (sobota), godz. 20.00  - Szczecinek, kościół pw. Narodzenia NMP (dekanaty Szczecinek i Barwice, Bobolice)

9 marca (piątek), godz. 20.00 - Darłowo, kościół pw. MB Częstochowskiej (dekanaty Darłowo i Sławno)

10 marca (sobota), godz. 20.00 - Ustka, kościół pw. NMP Gwiazdy Morza (dekanat Ustka)

16 marca (piątek), godz. 20.00 - Piła, kościół pw. NMP Wspomożycielki Wiernych (dekanaty Piła, Jastrowie, Wałcz, Trzcianka)