Wielkopostne Czuwania Młodych 2019

Strona głównaWielkopostne Czuwania Młodych 2019

Wielkopostne Czuwania Młodych 2019

W tym roku spotkania noszą tytuł ”Dotknij Miłosierdzia!” i nawiązują do tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w Panamie. Towarzyszyć nam będzie diecezjalna kopia krzyża Światowych Dni Młodzieży, którą przygotowaliśmy w 2016 roku.

Harmonogram czuwań:

• 8 marca (piątek), godz. 19.00 - Złocieniec, kościół pw. Wniebowzięcia NMP (dekanaty Drawsko Pom. i Mirosławiec)
  • 9 marca (sobota), godz. 19.00 - Połczyn-Zdrój, kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP (dekanaty Połczyn-Zdrój i Świdwin)
  • 15 marca (piątek), godz. 19.00 - Miastko, kościół pw. NMP Wspomożenia Wiernych (dekanaty Czarne i Miastko)
  • 16 marca (sobota), godz. 19.00 - Białogard, kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa (dekanat Białogard)
  • 22 marca (piątek), godz. 19.00 - Słupsk, kościół pw. NMP Królowej Różańca Świętego (dekanaty Słupsk Wsch. i Zach.)
  • 23 marca (sobota), godz. 19.00  - Szczecinek, kościół pw. Narodzenia NMP (dekanaty Szczecinek i Barwice, Bobolice)
  • 29 marca (piątek), godz. 19.00 - Darłowo, kościół pw. MB Częstochowskiej (dekanaty Darłowo i Sławno)
  • 30 marca (sobota), godz. 19.00 - Ustka, kościół pw. Najświętszego Zbawiciela (dekanat Ustka)
  • 5 kwietnia (piątek), godz. 19.00 - Piła, kościół pw. NMP Wspomożycielki Wiernych (dekanaty Piła, Jastrowie, Wałcz, Trzcianka)