Strona głównaZ życia diecezji Wyjątkowa więź z Chrystusem

Wyjątkowa więź z Chrystusem

Ok. 80 osób konsekrowanych z całej diecezji uczestniczyło 2 lutego w koszalińskiej katedrze w uroczystościach z okazji Dnia Życia Konsekrowanego.

Mszy św., którą poprzedził obrzęd błogosławieństwa świec pod wieżą kościoła, przewodniczył bp Krzysztof Włodarczyk. Obecni byli także biskupi Krzysztof Zadarko i Paweł Cieślik. Bp Edward Dajczak za pośrednictwem naszej strony internetowej złożył życzenia przybyłym na uroczystość i podziękował za modlitwę, której doświadczył w chorobie (TUTAJ). Zaprosił ich także na zbliżającą się inaugurację synodu. Druga, mniej oficjalna część świętowania, miała miejsce na plebani katedralnej.

Relacja z wydarzenia na stronie Gościa Niedzielnego: TUTAJ

Relacja Radia Plus - TUTAJ