Duszpasterstwo Młodzieży

Strona głównaDuszpasterstwo Młodzieży Ruch Światło-Życie Aktualności XXVII Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie- tak było!

XXVII Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie- tak było!

Dziękujemy za Waszą liczną obecność, wiarę, modlitwę i piękne spotkanie!

W czasie tegorocznej Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu Światło-Życie obchodziliśmy, odrobinę spóźnione, setne urodziny Założyciela Ruchu ks. Franciszka Blachnickiego. Spotkania dzieci i młodzieży poświęcone były jego życiu, zaś dorośli mogli posłuchać świadectw ks. Aleksandra Suchockiego, Katarzyny i Łukasza Hupków oraz Tomasza Terlikowskiego.

Więcej relacji:
strona diecezji