Strona głównaZ życia diecezji 41. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę dobiegła końca

41. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę dobiegła końca

Ponad 220 pątników na jasnogórskich błoniach przywitał bp Krzysztof Zadarko.

Pielgrzymi wyruszyli ze Skrzatusza 1 sierpnia. W ciągu 13 dni przeszli ok. 500 km. Zostali podzieleni na dwie grupy: północną i południową. Pierwszą prowadził ks. Mateusz Chmielewski, a drugą - ks. Grzegorz Szymanowski. Dyrektorem pielgrzymki od kilku lat jest ks. Marcin Kościński.

Witając pielgrzymów przed klasztorem jasnogórskim, bp Krzysztof Zadarko dziękował im za podjęty trud i modlitwę w intencjach diecezjalnych.

Więcej o tegorocznej pielgrzymce w materiale "Gościa Niedzielnego" TUTAJ

Obszerna galeria zdjęć z wejścia TUTAJ