Trwa ładowanie...

Szukaj

Instytucje diecezjalne

Kuria Biskupia


ul. kard. Wyszyńskiego 25
75-062 Koszalin
tel. 94 343 87 10, fax 94 343 87 39
e-mail: kuria@koszalin.opoka.org.pl

konto bankowe: 43 1240 1428 1111 0000 2263 7680


BISKUP DIECEZJALNY

bp Edward Dajczak
tel. 94 343 87 11
e-mail: edajczak@episkopat.pl

Sekretarz biskupa diecezjalnego i notariusz kurialny

ks. mgr Sebastian Przybyła
tel. 94 343 87 28
e-mail: sekretarz@koszalin.opoka.org.pl


WIKARIUSZ GENERALNY

bp dr Krzysztof Zadarko
tel. 94 343 87 12
e-mail: zadarko@episkopat.pl


WIKARIUSZ GENERALNY I MODERATOR KURII

bp dr Krzysztof Włodarczyk
tel. 94 343 87 13
e-mail: wlodarczyk@episkopat.pl


KANCELARIA

Kanclerz i wikariusz biskupi ds. sakramentalnych

ks. dr Wacław Łukasz
tel. 94 343 87 14
e-mail: kanclerz@koszalin.opoka.org.pl

Wicekanclerz

ks. dr Kazimierz Klawczyński
tel. 94 343 87 15
e-mail: k.klawczynski@koszalin.opoka.org.pl

Sekretariat

s. mgr Danuta Abramowicz SAC
tel. 94 343 87 26
e-mail: kancelaria@koszalin.opoka.org.pl


RZECZNIK PRASOWY

ks. dr Wojciech Parfianowicz
tel. 664 062 868
e-mail: rzecznik@koszalin.opoka.org.pl


WYDZIAŁ DUSZPASTERSKI

Strona Wydziału Duszpasterskiego TUTAJ

Dyrektor i diecezjalny duszpasterz rodzin

ks. mgr lic. Łukasz Gąsiorowski
tel. 94 343 87 17
e-mail: luk.gas@gmail.com

Diecezjalny duszpasterz młodzieży

ks. mgr Andrzej Zaniewski
tel. 94 343 87 37501 014 614
e-mail: zaniewski@koszalin.opoka.org.pl

Diecezjalna doradczyni życia rodzinnego

mgr Barbara Kwiatosz-Kalinowska
tel. 94 343 87 34
e-mail: bkk@koszalin.opoka.org.pl

Sekretariat

mgr Emilia Gawrońska
tel. 94 343 87 18
e-mail: gawronska@koszalin.opoka.org.pl


WYDZIAŁ KATECHETYCZNY

Strona Wydziału Katechetycznego TUTAJ

Dyrektor

ks. dr Radosław Mazur
tel. 94 343 87 19
e-mail: katecheza@koszalin.opoka.org.pl

Wicedyrektor

ks. dr Dariusz Wypych
tel. 94 343 87 19

Diecezjalny wizytator katechetyczny

ks. mgr lic. Adam Saks
tel. 94 343 87 19
e-mail: wizytator@koszalin.opoka.org.pl

Sekretariat

mgr Wanda Cybulska
tel. 94 343 87 30
e-mail: cybulska@koszalin.opoka.org.pl


WYDZIAŁ EKONOMICZNY

Ekonom diecezjalny

ks. mgr Jacek Święszkowski
tel. 94 343 87 21
e-mail: ekonom@koszalin.opoka.org.pl

Referent ds. ekonomicznych

ks. mgr Grzegorz Szewczak
tel. 94 343 87 36
e-mail: referent@koszalin.opoka.org.pl

Diecezjalny konserwator zabytków

ks. mgr lic. Henryk Romanik
tel. 94 340 93 04
e-mail: romanik@koszalin.opoka.org.pl

Księgowość i kasa

s. mgr Gabriela Olecka SAC
tel. 94 343 87 27
e-mail: kasa@koszalin.opoka.org.pl


OCHRONA DZIECI I MŁODZIEŻY

Delegat ds. ochrony dzieci i młodzieży

ks. dr Kazimierz Klawczyński
tel. 94 343 87 15
e-mail: koordynator@koszalin.opoka.org.pl

Duszpasterz ds. ochrony dzieci i młodzieży

ks. mgr lic. Łukasz Gąsiorowski
tel. 94 343 87 17
e-mail: luk.gas@gmail.com

Więcej informacji na stronie Centrum Ochrony Dziecka

Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x