Trwa ładowanie...

Szukaj

Instytucje diecezjalne

Rady i komisje


KOLEGIUM KONSULTORÓW

bp Tadeusz Werno
bp Paweł Cieślik
bp Krzysztof Zadarko
bp Krzysztof Włodarczyk
ks. Kazimierz Dullak
ks. Ryszard Łopaciuk
ks. Wacław Łukasz
ks. Andrzej Pawłowski
ks. Ryszard Ryngwelski
ks. Wojciech Wójtowicz


RADY DIECEZJALNE

Rada Kapłańska

Członkowie z urzędu:
bp Krzysztof Włodarczyk
bp Krzysztof Zadarko
ks. Łukasz Gąsiorowski
ks. Antoni Kloska
ks. Wacław Łukasz
ks. Andrzej Pawłowski - notariusz
ks. Jan Turkiel
ks. Wojciech Wójtowicz

Członkowie z nominacji:
bp Paweł Cieślik
bp Tadeusz Werno
ks. Kazimierz Dullak - sekretarz
ks. Wacław Grądalski
ks. Andrzej Hryckowian
ks. Mateusz Krzywicki
ks. Ryszard Łopaciuk
ks. Ryszard Ryngwelski

Członkowie z wyboru:
ks. Józef Bagniewski
ks. Ryszard Dawidowski
ks. Sławomir Forc
ks. Piotr Jesionowski
ks. Eugeniusz Kaczor
ks. Krzysztof Kantowski
ks. Roman Maziec
ks. Sebastian Przybyła
ks. Janusz Rajkowski
ks. Tomasz Szugalski
ks. Leszek Szurek
ks. Rajmund Tessmer
ks. Tomasz Tomaszewski
o. Piotr Włodyga OSB

Rada Proboszczów

ks. Sławomir Forc
ks. Andrzej Hryckowian
ks. Ryszard Łopaciuk

Rada Duszpasterska

bp Edward Dajczak - przewodniczący
bp Krzysztof Włodarczyk
bp Krzysztof Zadarko
ks. Łukasz Gąsiorowski
ks. Dawid Hamrol
ks. Rafał Jarosiewicz
ks. Radosław Mazur
ks. Radosław Siwiński
ks. Remigiusz Szauer
ks. Tomasz Tomaszewski
ks. Wojciech Wójtowicz
ks. Andrzej Zaniewski
s. Dorota Wiśniewska WDŁB
p. Jolanta Drachal
p. Barbara Fursewicz
p. Andrzej Fursewicz
p. Filip Gonciarek
p. Beata Gorkowienko
p. Małgorzata Kasprowicz
p. Romana Krzyżanowska
p. Jacek Krzyżanowski
p. Barbara Kwiatosz-Kalinowska
p. Ewa Marciniak
p. Zoja Meżerycka
p. Urszula Monkiewicz
p. Ryszard Pilich
p. Marcin Piotrowski
p. Violetta Raczkowska
p. Emilia Raczyńska
p. Kazimierz Raczyński
p. Jolanta Soroka
p. Piotr Soroka
p. Elżbieta Szreder
p. Magdalena Szubstarska
p. Małgorzata Telega
p. Piotr Telega
p. Kazimiera Wróblewska

Rada ds. Formacji Kapłanów

bp Krzysztof Włodarczyk - przewodniczący
ks. Wacław Grądalski
ks. Wojciech Marcinkiewicz
ks. Radosław Mazur
ks. Tomasz Tomaszewski
o. Piotr Włodyga OSB
ks. Paweł Wojtalewicz
ks. Piotr Woźniak

Rada ds. Ekonomicznych

ks. Wacław Grądalski
p. Piotr Gumiński
p. Elżbieta Iwaniec
p. Jarosław Loos
p. Wiesław Zinka


KOMISJE DIECEZJALNE

Komisja ds. Sztuki i Architektury Sakralnej

bp Krzysztof Zadarko
ks. Antoni Badura
ks. Lucjan Huszczonek
ks. Janusz Rajkowski
ks. Henryk Romanik
ks. Jerzy Wyrzykowski
p. Krystyna Bastowska
p. Roman Chwaliszewski
p. Andrzej Ciesielski
p. Jerzy Dudź
p. Ewa Kowalska
p. Barbara Pietkiewicz
p. Zbigniew Sieńkowski
p. Elżbieta Wasyłyk

Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x