Zaproszenia

Strona głównaZaproszenia Ewangelizacja Nadmorska 2018

Ewangelizacja Nadmorska 2018

Po raz 10. ewangelizatorzy wraz z kapłanami, klerykami, siostrami i braćmi zakonnymi wyruszą na polskie plaże, aby głosić Boga Żywego i Miłosiernego.

Uczestnicy nie zabierają ze sobą praktycznie niczego. Idą przez dziesięć dni w całkowitym zaufaniu Panu Bogu. Nie biorą ze sobą pieniędzy, nie mają umówionych noclegów ani jedzenia w plecakach.

Po kilkudniowych rekolekcjach w Domu Bożego Miłosierdzia w Koszalinie, które w tym roku będzie głosił bp Edward Dajczak, ewangelizatorzy są dzieleni na dwie grupy. Rozjeżdżają się do poszczególnych miejscowości nadmorskich. Każdego dnia z samego rana uczestniczą w godzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu, a przez cały dzień, przechodząc przez plaże, głoszą orędzie Bożego Miłosierdzia, mówią świadectwa i modlą się z ludźmi. Kulminacyjnym punktem każdego dnia jest wieczorna Msza Święta w kościele, po której następuje wystawienie Najświętszego Sakramentu i posługa modlitwą o uzdrowienie.

Zapisy: telefonicznie - 721 969 813 oraz e-mailowo - ewangelizacja777@gmail.com