Strona głównaKalendarium6. Marsz dla Życia i Rodziny

6. Marsz dla Życia i Rodziny

8.09.2019 (niedziela)
Wałcz

Rozpoczęcie Mszą św. w kościele pw. św. Mikołaja.

Spotkanie rodzin i wszystkich, którzy chcą zaznaczyć ważne miejsce rodziny w społeczeństwie, rozpocznie się Mszą św. sprawowaną w kościele pw. św. Mikołaja o godz. 13.15.

Po niej, ok. godz. 14.15, nastąpi wymarsz z Placu Wolności. Marsz zakończy się festynem rodzinnym przy Wałeckim Centrum Kultury.

W programie przewidziany jest koncert zespołu Soudarion oraz duetu Dominiki i Damiana Ptaków, stoisko pro-life, konkursy, zabawy integracyjne dla rodzin, dmuchane zamki i stoiska gastronomiczne.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Familia et Miraculum Vitae.

II Synod Diecezjalny