Kalendarium

Strona głównaKalendarium24. Ogólnopolski Konkurs Biblijny dla Ministrantów i Lektorów

24. Ogólnopolski Konkurs Biblijny dla Ministrantów i Lektorów

18.03.2017 (sobota)
Koszalin - katedra

Zgłoszenia do 13 marca 2017 roku.

Zakres: Ewangelia według św. Jana, trzy Listy św. Jana i Apokalipsa św. Jana wraz ze wstępami i przypisami. Tekst z wydania piątego Biblii Tysiąclecia.

Uczestnicy: Ministranci i lektorzy (tylko płci męskiej), którzy aktualnie należą do liturgicznej służby ołtarza, będą podzieleni na dwie kategorie wiekowe:

• szkoła podstawowa i gimnazjum,
  • szkoła ponadgimnazjalna i starsi (do 26 lat).

Zgłoszenia: do 13 marca 2017 roku u ks. Tomasza Tomaszewskiego – diecezjalnego moderatora Apostolatu Biblijnego na adres: biblista@op.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz klasę i szkołę uczestników.

Organizatorzy: Zielonogórsko-Gorzowskie Wyższe Seminarium Duchowne i Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl.

Etap diecezjalny: 18 marca 2017 roku o godz. 10:00 w domu parafialnym koszalińskiej katedry.

II Synod Diecezjalny