Strona głównaKalendariumPogrzeb dzieci utraconych

Pogrzeb dzieci utraconych

19.10.2019 (sobota)
Piła, Słupsk

Zobacz program uroczystości pogrzebowych.

Pile dziesiąty pogrzeb dzieci utraconych odbędzie się 19 października. Msza św. o godz. 11.00 w parafii św. Jana Bosko. Następnie, po Eucharystii uroczystości pogrzebowe na cmentarzu przy Pomniku Dzieci Utraconych.

Słupsku dziewiąty zbiorowy pogrzeb dzieci utraconych odbędzie się 19 października. Msza św. w intencji rodziców po stracie dziecka sprawowana będzie o godz. 11.00 w kościele mariackim, a po Eucharystii ok. godz. 12.15 odbędą się dalsze uroczystości pogrzebowe na Nowym Cmentarzu przy grobowcu Dzieci Utraconych.

II Synod Diecezjalny

Chcę Was posłuchać?