Strona głównaKalendariumDuchowa Pielgrzymka Promienista na Górę Chełmską

Duchowa Pielgrzymka Promienista na Górę Chełmską

01-03.05.2020 (piątek-niedziela)
Góra Chełmska - Koszalin

W dniach od 1 maja do 3 maja br., zapraszamy do włączenie się do Duchowej Pielgrzymki Promienistej w intencji ustania pandemii i łaski deszczu do Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej w Koszalinie.  Spotkamy się na Facebooku: https://www.facebook.com/Promienista2020), łącząc się razem na modlitwie i włączając się w zaproponowany tam program.

Na zakończenie pielgrzymki zostanie odprawiona w niedzielę 3 maja 2020 r., Msza św koncelebrowana pod przewodnictwem bpa Krzysztofa Włodarczyka o godz. 12.00. Msza będzie transmitowana przez www.dobremedia.org. Serdecznie zapraszamy!

II Synod Diecezjalny