Strona głównaKalendarium20. Pielgrzymka Miłosierdzia do Myśliborza

20. Pielgrzymka Miłosierdzia do Myśliborza

16-24.08.2020 (niedziela-poniedziałek)
Koszalin-Myślibórz

Pielgrzymka w tym roku będzie miała inną formę niż zazwyczaj.

Pielgrzymka Miłosierdzia do Myśliborza nie wyruszy pieszo na szlak w tradycyjnej formie.

Każdego dnia pielgrzymki, czyli od 16 do 23 sierpnia, w parafii pw. św. Wojciecha w Koszalinie będą odbywały się spotkania pielgrzymkowe dla wszystkich, którzy pragną włączyć się w pielgrzymowanie duchowe.

W niedziele 16 sierpnia i 23 sierpnia Msze Święte i spotkania odbędą się o godz. 15.

Natomiast od 17 do 22 sierpnia o godz. 19.30 odbędą się apele pielgrzymkowe.

W dniu wejścia do Myśliborza – 24 sierpnia – planowana jest pielgrzymka autokarowa i samochodowa do sanktuarium w Myśliborzu na Mszę św. pod przewodnictwem biskupa naszej diecezji (godzina zostanie podana).

Chętni do wzięcia udziału w pielgrzymce proszeni są o kontakt z koordynatorem pielgrzymki – ks. Grzegorzem Szymanowskim – tel. 500 728 813; e-mail: grzegorz.szymanowski2@wp.pl

II Synod Diecezjalny