Kalendarium

Strona głównaKalendariumSkupienie wielkopostne wszystkich wspólnot oraz sympatyków Ruchu Szensztackiego

Skupienie wielkopostne wszystkich wspólnot oraz sympatyków Ruchu Szensztackiego

04-04.03.2017 (sobota-sobota)
Koszalin, CEF

Skupienie wielkopostne wszystkich wspólnot oraz sympatyków Ruchu Szensztackiego, które odbędzie się 4 marca w CEF w Koszalinie. Spotkanie rozpocznie się Drogą krzyżową o godz. 14.00 na Górze Chełmskiej w Koszalinie.

PROGRAM CZUWANIA WIELKOPOSTNEGO RUCHU SZENSZTACKIEGO  4 MARCA 2017 R.

14.00 – droga krzyżowa ( Góra Chełmska)

15.15 – 16.15 – wykład „Maryja - ikona naszego Kościoła i światło dzieł apostolskich”, ks. dr Wojciecha Wójtowicza, rektora WSD w Koszalinie (CEF)

16.15 – 17.15 – posiłek (zupa)

17.15 – 18.00 – praca w grupach

18.00 – 19.00 – adoracja i okazja do spowiedzi św.

19.00 – Eucharystia pod przewodnictwem bpa Pawła Cieślika zakończona Apelem Jasnogórskim

II Synod Diecezjalny