Strona głównaKalendariumTriduum Paschalne w formie rekolekcji

Triduum Paschalne w formie rekolekcji

13-16.04.2017 (czwartek-niedziela)
WSD, Katedra Koszalin

Organizator: Ruch Światło-Życie.

Triduum Paschalne w formie rekolekcji odbędzie się w Koszalinie w dniach od 13 do 16 kwietnia 2017 roku. Jego uczestnicy będą brali udział w liturgii sprawowanej w kościele katedralnym, a zostaną zakwaterowani w Wyższym Seminarium Duchownym. Należy przyjechać w Wielki Czwartek (13 kwietnia) bezpośrednio do katedry na Mszę Krzyżma, która będzie celebrowana o godz. 9:00.

Zgłoszenia na rekolekcje przyjmowane będą do 31 marca br., tylko za pomocą formularza, który jest umieszczony TUTAJ. Do każdej ze zgłoszonych osób zostanie wysłana karta uczestnika. Po jej wydrukowaniu należy ją dokładnie wypełnić i przywieźć na rekolekcje wraz z opłatą w wysokości 120 zł. Pozostałe koszty zostaną pokryte przez Centrum Ruchu Światło-Życie w Koszalinie.

II Synod Diecezjalny