Strona głównaKalendariumEkstremalna Droga Krzyżowa w Szczecinku

Ekstremalna Droga Krzyżowa w Szczecinku

8.03.2024 (piątek)
Szczecinek i okolice

Wydarzenie rozpocznie się Mszą św. o godzinie 18 w kościele Narodzenia NMP w Szczecinku.

Początek i koniec trasy: Kościół pw Narodzenia NMP w Szczecinku

Przebieg: Szczecinek - Parsęcko - Radacz - Kądzielnia - Kucharowo - Mosina - Jadwiżyn - Sitno - Marientron - Szczecinek

Długość trasy - 40 km. suma podejść - 295 m

Informacje o trasie: wiedzie głównie przez teren leśny na przemian z polami i łąkami, w pobliżu obszarów podmokłych. Poruszamy się drogami polnymi, leśnymi oraz pokrytymi masą bitumiczną.

Uwagi: kościół parafialny na zakończenie EDK będzie otwarty. Po zakończeniu Drogi Krzyżowej zapraszamy wszystkich na kawę i poczęstunek do domu parafialnego.

II Synod Diecezjalny