Strona głównaKalendariumEkstremalna Droga Krzyżowa w Trzciance

Ekstremalna Droga Krzyżowa w Trzciance

15.03.2024 (piątek)
Trzcianka i okolice

EDK Trzcianka rozpocznie się Mszą św. o godzinie 20 w kościele Św. Jana Chrzciciela w Trzciance, ul. Żeromskiego 39 “duży Kościół”.

Trasa św. Jana Chrzciciela:

Początek: Trzcianka, kościół Św. Jana Chrzciciela

Koniec: Skrzatusz, Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

Przebieg trasy: Trzcianka - Łomnica - Kępa - Pokrzywno - Kłoda - Pokrzywnica - Leżenica - Różanka - Róża Wielka - Różewo - Skrzatusz

Długość trasy - 45 km; suma podejść - 328 m

Informacje o trasie: wiedzie w większości drogami bocznymi o małym natężeniu ruchu. Po wyjściu z Trzcianki ok 5 km drogi leśnej. Pierwsze 20 km wiedzie głównie lasami potem teren odkryty. Powrót ze Skrzatusza we własnym zakresie.

II Synod Diecezjalny