Kalendarium

Strona głównaKalendariumDzień Jedności wspólnot charyzmatycznych z marszem ewangelizacyjnym

Dzień Jedności wspólnot charyzmatycznych z marszem ewangelizacyjnym

24.06.2017 (sobota)
Słupsk

Rozpoczęcie w parafii pw. Świętej Rodziny o godz. 10.00. Będzie Msza św., posiłek, konferencja, marsz ewangelizacyjny w centrum miasta i uwielbienie Pana u sióstr Klarysek.

Zgłoszenia (ze względu na organizowany posiłek) proszę kierować do liderki słupskiej wspólnoty Jadwigi Dąbrowskiej (500 201 698 lub e-mail: wisienkadabrowska@gmail.com). Bardzo prosimy o utworzenie i przywiezienie emblematów swoich grup i flag oraz koszulek wspólnoty na czas przemarszu ulicami Słupska.

II Synod Diecezjalny