Strona głównaKalendariumRekolekcje charyzmatyczne

Rekolekcje charyzmatyczne

01-03.09.2017 (piątek-niedziela)
Wieleń

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym pw. Oblubienica Ducha Świętego działająca przy parafii pw. Św. Rocha w Wieleniu k/ Trzcianki zaprasza na rekolekcje charyzmatyczne, które poprowadzi znany biblista ks. Jose Antonio Maniparambil.

Rekolekcje odbędą się 1-3 września w szkole im. Jana Pawła II na ul. Jana Pawła II 3 w Wieleniu. W programie spotkania są konferencje, świadectwa modlitwa uwielbienia i o uzdrowienie, Msza św.

Zapisy przyjmowane są za pośrednictwem serwisu Facebook: "Oblubienica Wieleń" lub telefonicznie pod nr 500 256 354 lub 666 599 493. Liczba miejsc ograniczona. Koszt uczestnictwa: z wyżywieniem 120 zł, bez wyżywienia 70 zł.

Ks. Jose Antonio Maniparambil urodził się w 1964 roku w Parapukkarze, jako siódmy syn Anthony’ego i Mariyam. Jest księdzem katolickim diecezji Irinjalakuda w stanie Kerala. Uzyskał tytuł doktora nauk biblijnych na Papieskim Instytucie św. Piotra w Bangalore. Obecnie jest profesorem biblistyki w Teras Vidyapeetha w Bangalore, prowadzi seminarium z teologii kontekstualnej i misyjnej.

II Synod Diecezjalny