Strona głównaKalendariumKoncert charytatywny dla Domu Miłosierdzia Bożego

Koncert charytatywny dla Domu Miłosierdzia Bożego

19.11.2017 (niedziela)
Filharmonia Koszalińska

Rycerze Kolumba i Fundacja Miłości zapraszają na koncert charytatywny pod honorowym patronatem ks. Biskupa Edwarda Dajczaka.

Na scenie Filharmonii Koszalińskiej o godzinie 18.00 wystąpi Śpiewająca Rodzina Kaczmarek, a dochód przeznaczony będzie na Dom Miłosierdzia Bożego w Koszalinie.

Bilety do nabycia w każdą niedzielę do 19 listopada po każdej Mszy św. w koszalińskich parafiach (i parafii pw. Trójcy Świętej w Kretominie) oraz codziennie w Filharmonii Koszalińskiej i w Domu Miłosierdzia Bożego.

II Synod Diecezjalny